Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

14.02.2017

«Закохані в Україну»

Своєрідно і оригінально мешканці гуртожитку Лисичанського педагогічного коледжу відзначали День Cвятого Валентина. В чому своєрідність? Бо закохувалися вони в Україну - найкращу в світі державу. Юнаки та дівчата подорожували до живого джерела української писемності, демонструючи одночасно емоційні, естетичні, смислові відтінки українського слова. Охременко Віктор, Зеленська Ярослава, Лічман Ірина, Мулявчик Лілія, Горбенко Софія продемонстрували високий рівень мовленнєвої культури українців; у одному виконанні слово набувало патетичного забарвлення, в іншому – іронічного смислу, але гра відтінків стала джерелом духовного багатства поетичного здобутку видатних поетів та письменників України.

Україна здавна славиться своїми кулінарними шедеврами, адже, кожна родина має секретну страву, рецепт якої передається з покоління в покоління. Тому, мешканці гуртожитку, як дружня та гостинна родина, демонстрували власні смаколики під гаслом «З любов'ю до України».

На світовій арені український народ можна впізнати за показниками краси і таланту, бо тільки в Україні проживають красиві, багаті душею люди, які шанують звичаї та традиції свого народу, бережно передаючи їх нащадкам. Тож, почерпнувши мудрості з вікової скарбниці, Мулявчик Лілія, Глотова Лоліта, Каніщева Катерина, Лаврик Ганна, Панасенко Дар'я, Волочай Марія, Гордєєва Дар'я патріотично і щиро передали все це в піснях. «Це моя Земля», «Варто чи ні», «Як у нас на Україні» емоційно та яскраво лунали з вуст молоді.

Студенти Лисичанського педагогічного коледжу - інтелектуальна еліта молодої держави, тому представники квартир зійшлися в батлі «Я знаю все про Україну», беззаперечним переможцем якого стала Глотова Лоліта.

Україна, рідна серцю сторона, з тихим подихом вітру, з першим променем сонця, з краплею ранкової роси закохуюся в тебе знову. Твоя краса, Україно, є взірцем для кожного, а сила і мужність твої синів – прикладом для нас, майбутніх творців незламної та квітучої України.

 
     
 
     
 
     
 

Вихователь гуртожитку

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018