Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

14.02.2017

Тренери Крошка С.А., Борисенко Л.Л. провели зі студентами спеціальності «Дошкільна освіта» два тренінги з морально-етичного, мовленнєвого та пізнавального розвитку для середньої групи ДНЗ за програмою «Вчимося жити разом».

Теми «Ввічливі слова творять дива», «Кожна дитина – як в намисті перлина» актуальні та цікаві. Загальна мета занять: розвиток емпатії, вміння проявляти позитивні емоції, контролювати їх, тренування вміння слухати інших, вміння висловлювати свою думку, створення доброзичливої атмосфери, розвиток упевненості в собі.

Заняття були насичені інтерактивними вправами, дидактичними іграми, проведенням енергайзерів, переглядом мультфільмів, вправами з малювання, читанням українських віршів та казок. Цікаво пройшла гра «Автопортрет на весь зріст», в якій діти самі створили свій образ.

Тренери акцентували увагу на тому, що кожна дитина в світі заслуговує на любов, кожна дитина – хороша, й корисні навички теплих взаємовідносин допомагають кожному розкрити та розвити власні здібності. Тож треба бути лагідними та привітними одне до одного, учитися мирно жити, знаючи, що кожен заслуговує на добре ставлення до себе та інших.

 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018