Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

14.02.2017

День Святого Валентина – це саме той день, коли варто відірватись від сірих буднів і згадати про високе почуття, яке змушує людей робити воістину великі подвиги. А ім҆я цьому почуттю – кохання. У цей день кількість зізнань у коханні б'є через край, а подарунок для близької людини обов҆язково буде прикрашений сердечками, янголятками, кошенятами, трояндочками, голубками, загалом, всім, що уособлює любов.

У Лисичанському педагогічному коледжі в цей холодний лютневий день на душі стало тепло, як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. За ініціативою студентського парламенту, за тиждень до цього світлого свята у фойє коледжу була організована тематична, «Святкова пошта», куди кидали свої валентинки всі бажаючі. А для занадто сором'язливих на сайті студентів нашого коледжу функціонувала «Скарбничка привітань», що дозволило ширити добрі побажання й валентинки в мережі Інтернет.

Але на цьому свято не обмежилось! Всі валентинки були доставлені за адресою спеціальними святковими листоношами у яскравих костюмах, що не тільки роздавали святкову пошту, а й вітали студентів зі святом теплими словами і добрими піснями. Тож можна сказати з впевненістю, що на сторожі кохання і симпатії у Лисичанському педагогічному коледжі стоять надійні святкові листоноші, які гарантовано доставлять кожне побажання своєму адресатові! А кожен студент переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

 

Підготувала Ляшенко К. І

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018