Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

13.02.2017

13 лютого 2017 року студенти перших курсів взяли участь в інформаційно-просвітницькій годині «Від книги рукописної до електронної».

Студенти познайомилися з історією виникнення книги, першою друкованою книгою, її першодрукарем Іваном Федоровим, розвитком книгодрукування в Україні та світі. Книга – одне з найбільших чудес, створених людиною. Відтоді, як люди навчилися писати, всю свою мудрість вони довірили книжкам. Книги відкривають нам світ, допомогають уявити минуле, зазирнути в майбутнє. Шлях розвитку книги був довгим і складним.

Студенти подумки перенеслися на багато років назад – у далеке минуле. З початку вони опинилися у Стародавньому Єгипті, де познайомилися з виготовленням папірусу та пергаменту. Наступною зупинкою стала Київська Русь, за часів якої з'явилося багато коштовних та унікальних книг, кожна з яких була дорогим шедевром.

Найбільш несподіваним для студентів став фільм про єдину в світі вишиту книгу Тараса Шевченка «Кобзар». Цей шедевр зроблений в Україні майстринями Оленою Медведєвою та Ганною Тимошок.

Інформація зацікавила студентську спільноту. Сподіваємося, що книга по-дружньому допоможе розібратися у строкатій і бурхливій плутанині думок, почуттів, подій, вона навчить поважати людину і самих себе, вона надихатиме розум і серце почуттям любові до світу, до людини.

 
     
 
     
 

Медіа-центр коледжу

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018