Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

10.02.2017

9 лютого 2017 р. студенти Лисичанського педагогічного коледжу на чолі з заступником директора з соціально-гуманітарної роботи Літовкою О.П. взяли участь у загальноміських зборах, на яких розглядалось питання створення Молодіжної ради міста. Керівництво зборами здійснювала начальник відділу у справах сім'ї, молоді і спорту Лисичанської міської ради Нецвєт Н.П. На зборах була присутня депутат Лисичанської міської ради Пшебіцина Ю.М.

Загалом серед учасників були представники одинадцяти навчальних закладів міста (професійно-технічних училищ, ВНЗ І-ІІ, ІІІ-ІV рівнів акредитації). Всі одноголосно підтримали ініціативу створення міської молодіжної організації як автономної платформи.

Н.П. Нецвєт запропонувала представникам навчальних закладів презентувати діючі молодіжні ініціативи і внести пропозиції щодо окреслення кола стратегічних питань в роботі майбутньої міської молодіжної організації.

Члени студентського самоврядування Лисичанського педагогічного коледжу Дімід А., Почтаренко Л., Білянська К. достойно представили присутнім аспекти діяльності Центру молодіжних ініціатив коледжу як осередку формування активної громадянської позиції майбутніх фахівців; запросили учасників зборів до участі в роботі інформаційно-аналітичного майданчика; музейно-педагогічних комплексів навчального закладу; валеологічної студії; волонтерського руху. Активісти студентського парламенту наголосили на необхідності актуалізації діяльності щодо національно-патріотичного виховання міської молоді, потребі в сприянні представниками міської влади вирішенню питань культурно-просвітницького розвитку молоді (забезпечення можливості подорожей Україною, масових виїзних акцій до театрів тощо), важливості створення молодіжної інформаційної платформи в межах міста. Озвучені пропозиції були підтримані членами зборів.

За результатами загальноміських зборів було ухвалено рішення про створення Молодіжної ради, яка включатиме такі орієнтовні напрями діяльності: центр розвитку активної життєвої позиції молоді; центр національно-патріотичного виховання; центр популяризації здорового способу життя в молодіжному середовищі; центр підтримки неформальних об'єднань міста; центр волонтерської діяльності. Поряд з цим, на засіданні ухвалили рішення про необхідність проведення на базі навчальних закладів міста анкетування, спрямованого на виявлення потреб молоді в організації дозвілля.

На наступному засіданні представники від навчальних закладів представлять кандидатів, які вступлять до Молодіжної ради міста Лисичанськ; презентують свої бачення щодо змістового наповнення молодіжної інформаційної платформи і обговорять важливе питання порядку денного перших зборів – організацію дозвіллєвої сфери молоді.

Ми щиро вітаємо активну молодь міста з важливим звершенням – першим кроком до створення власної ініціативної громади. Цей шлях буде нелегким і тернистим, але він того вартий. Нехай це зерно дасть великі сходи – молодь з активною громадянською позицією, яка уболіватиме за долю свого міста і всієї Батьківщини!

 
     
 
     
 
     
 

Підготувала Літовка О.П.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018