Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

08.02.2017

Волонтерська діяльність у Лисичанському педагогічному коледжі вийшла на якісно новий рівень результативності завдяки плідній праці завідувача навчальних майстерень, викладача загальнотехнічних дисциплін Осіпова І.В., який організував студентську молодь коледжу до активної роботи з плетіння маскувальних сіток для службовців АТО, що знаходяться на передовій. Систематичним виготовленням засобів захисту для наших захисників постійно займаються студенти 1-3-х курсів різних спеціальностей.

Активісти студентського самоврядування поставили це питання на обговорення на черговому засіданні інформаційно-аналітичного майданчика Центру молодіжних ініціатив коледжу й виступили з пропозицією залучати до діяльності з виготовлення маскувальних сіток на базі коледжу представників навчальних закладів міста.

Приємно відзначити, що якість і масовість роботи студентів на чолі з Осіповим І.В. оцінили представники національного корпусу ,,Луганщина", підкресливши, що допомога студентів Лисичанського педагогічного коледжу ,,…точно збереже не одне життя на передовій.".

 
     
 
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018