Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

08.02.2017

7 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safe Internet Day) під гаслом «Будь зміною: об'єднаймося для кращого Інтернету».

В Україні День безпечного Інтернету відзначається вже п'ятий рік поспіль, а саме у перший вівторок лютого. Згідно зі статистикою, 96% українських дітей та підлітків у віці від 10 до 17 років користуються Інтернетом. 51% з них – не мають жодної гадки щодо загроз, з якими вони можуть зіштовхнутися, перебуваючи онлайн.

З метою зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції шляхом покращення обізнаності дітей та учнівської молоді з питань безпечного Інтернету, забезпечення відповідального використання онлайн-технологій та мобільних приладів ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за підтримки компанії ТОВ Майкрософт Україна 8 лютого 2017 року відбудулися Всеукраїнські вебінари. Студенти нашого коледжу не залишись осторонь та долучились до участі у вебінарі «Як зробити Інтернет безпечним». Учасники вебінару ознайомились з особливостями віртуального спілкуванням та зі шкідливими програмами, які можуть нашкодити комп'ютеру і людині.

Інтернет є таким, яким ми створюємо його щодня: він є доброзичливий настільки, наскільки кожний з нас є ввічливим та позитивним онлайн.

 
     
 

Жалдакова Ю.В.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018