Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

06.02.2017

6 лютого 2017 року студенти перших курсів взяли участь в інформаційно-просвітницькій годині «Філософія Реформації».

Студенти познайомилися із сутністю поняття «Реформація», причинами її виникнення, встановили причинно-наслідкові зв'язки між духовними та політичними, соціально-економічними змінами в суспільстві на прикладі фактів про добу Реформації.

Соціальні, політичні, культурні та економічні феномени, народжені Реформацією, залишаються найбільшим досягненням людства за всю його історію. Західна цивілізація має витоки з духовних ідеалів доби Реформації, до них мають прагнути й сучасні українці.

Використання досвіду впливу Реформації XVI ст.. на становлення державності у Німеччині й інших країнах Європейського союзу є більш ніж актуальним для України сьогодні. Реформація вплинула на всі сфери суспільного життя, і наслідки її ми можемо відчути сьогодні. Можна сміливо стверджувати, що цивілізації, яка зараз існує, могло б і не бути, якщо б реформаційний рух в Європі не розпочався або зазнав поразки.

Емоційною родзинкою заходу стало залучення студентів до спільної молитви за Україну у нелегкі сучасні часи на тернистому шляху до змін на краще. Сподіваємося, що історія успіху Реформації надихатиме молодих громадян України кинути виклик забобонам та несправедливості, привести свою країну до миру та процвітання!

 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018