Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

04.02.2017

Тренінг за програмою Intel® "Навчання для майбутнього"

4 лютого 2017 року закінчився тижневий тренінг за програмою Intel® "Навчання для майбутнього" за 10 версією для студентів третіх курсів спеціальностей «Дошкільна освіта», «Початкова освіта» та «Технологічна освіта». Тренерами цієї освітньої програми стали викладачі коледжу Ляшенко К.І. та Крилова М.О.

Мета тренінгу – допомогти майбутнім педагогам розвинути навички ХХІ століття, що базуються на навчальних потребах учнів, за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій та методу проектів. Студенти відчули себе у ролі справжніх вчителів, практикувалися у створенні блогів, презентацій, публікацій та інших навчальних матеріалів з використанням хмарних технологій.

 

Всі учасники тренінгу об'єдналися у коло спільної партнерської діяльності, активно та завзято співпрацювали між собою й обговорювали ідеї використання ІКТ у навчальному процесі. Студенти, плекаючи дух патріотизму та збереження традицій свого народу, створили власні проекти, що були пронизані українською тематикою. Так, наприклад, у ході тренінгу були визначені такі порт фоліо проекту: «Я пишаюся Україною-ненькою!», «Славетні українці», «Свята нашої Батьківщини», «Просвітники України», «7 чудес України», «Ми – маленькі українці» тощо. Це дало змогу студентами закріпити знання щодо біографії відомих українців та їх внески в розвиток України, , історію і походження, традиції та відзначення свят в давнину, адже виконання проектів дає змогу виховувати інтерес до історії і культури рідного краю; викликати бажання вивчати, берегти і примножувати багатство рідного краю.

 
     

 

Найяскравіші проекти представили студенти Кравченко П., Панасенко Д., Левченко А., Кавєріна К., Кравченко Є., Лазуренко А. Найкращі проекти будуть презентовані в межах Днів науки коледжу в квітні 2017 року.

 
     
 
     
 

Тож, з упевненістю можна сказати, що участь у програмі «Intel -Навчання для майбутнього» допомогла студентам оволодіти потужними інноваційними освітніми інструментами навчання. Адже сучасне динамічне життя висуває нові вимоги перед освітянами, тому бути сьогодні інноваційним - значить не тільки брати на себе прораховані ризики, але й отримувати високі винагороди.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018