Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

01.02.2017

1 лютого 2017 року у ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» відбулося чергове засідання «Центру молодіжних ініціатив».

 

Сьогодні студентство долучилося до обговорення «болючих» і «гарячих» питань більш широким колом. На засідання завітали не лише постійні учасники майданчику але й нові активісти, що небайдуже ставляться до сучасних проблем українського суспільства.

Студенти та викладачі коледжу обговорили хвилюючу ситуацію, що склалася навколо подій в місті Авдіївка Донецької області останніми днями та обстрілів літака Військово-морських сил України Ан-26 з борту малого протичовнового корабля Чорноморського флоту Російської федерації над Одеським газовим родовищем в Чорному морі.

Студентська спільнота визначили неприпустимими дії агресора щодо обстрілів мирного міста. В боях під Авдіївкою за три дні протистоянь загинуло восьмеро українських бійців, понад 40 було поранено.

З метою вшанування подвигу бійців, які захищають нашу країну, військових студенти вийшли з пропозицією засвітити «свічку пам'яті» по загиблих в Авдіївці.

Представники волонтерського загону колежу запропонували всією громадою долучитися до надання посильної допомоги жителям, які були змушені евакуюватися з міста у зв'язку із постійними обстрілами та комунальним колапсом.

Під гаслом «Добро починається з тебе!» активісти коледжу планують спрямувати свою діяльність на збір теплих речей, для передачі їх до волонтерських організацій, що працюють з евакуйованими та ВПО, поширення інформаційних закликів про допомогу в соціальних мережах та заявили про особисту готовність в наданні будь-якої допомоги постраждалим від проросійської агресії.

Також студенти розглянули питання щодо поширення інформації серед свої друзів та рідних про можливість організації в місті Лисичанську притулку для собак. Для цього необхідно долучитися до складання петиції щодо необхідності створення такого притулку через реєстрацію в мережі Інтернет та заповнені відповідної форми через сайт коледжу.

Пропонуємо долучитися до цієї акції всіх небайдужих!

 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018