Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

30.01.2017

У межах реалізації фундаментальних засад Концепції й Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Лисичанському педагогічному коледжі за ініціативою керівника творчого руху «Мирне небо Донбасу» Осіпова І.В. відбувся патріотичний флешмоб «Челендж – 22», який мав на меті підтримку інвалідів АТО.

Практика челенджу має англійське коріння й дослівно трактується, як виклик. Соціальна модифікація цієї течії сьогодні є дуже популярною в різних країнах світу, зокрема, як засіб заклику людей до підтримки різноманітних суспільнозначущих акцій.

Оскільки сьогодні наша держава переживає буремні часи в боротьбі за свою незалежність, українці активно підтримують військовослужбовців, які віддано охороняють її кордони й не шкодують власних життів заради збереження її цілісності.

Не лишилась осторонь цього важливого питання й освітянська спільнота Лисичанського педагогічного коледжу, приєднавшись до челенджу щодо підтримки військових, які не пошкодували власного здоров'я, пожертвували своїм щасливим майбутнім заради Батьківщини і сьогодні, не опускаючи рук, продовжують бути справжнім прикладом для наслідування: займаються волонтерськими справами, пропагують спорт для інвалідів, ініціюють важливі соціальні проекти та ін.

Ми пишаємось нашими відважними захисниками, схиляємось перед їхньою мужністю й відвагою, і подібними акціями хочемо підкреслити те, що кожен із нас, наскільки може, підтримує спільний порив українців – жити мирно в єдиній Україні!

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018