Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

24.01.2017

24 січня 2017 р. у коледжі відбулась настановча конференція з педагогічної практики «Пробні уроки» для студентів 3-х курсів спеціальностей «Початкова освіта», «Технологічна освіта», «Фізичне виховання» ОКР «молодший спеціаліст».

На конференції були присутні завідувач НВП Ігнатуша А.Л. та методисти з практики. Завідувач НВП представила студентам першочергові завдання практики: забезпечення практичного пізнання студентом закономірностей професійної діяльності та оволодіння способами організації, вміння вирішувати конкретні методичні завдання відповідно до умов педагогічного процесу; виховання у студентів потреби систематично поповнювати свої знання і творчо застосовувати їх на практиці.

Методисти з практичної підготовки Крилова М.О., Крошка С.А., Демченко П.Є. познайомили студентів з метою практики, яка полягає у виробленні і вдосконаленні практичних вмінь і навичок, які необхідні майбутньому вчителю при організації навчально-виховної роботи з дітьми; завданням практики – підготувати практикантів до проведення різних типів уроків та позакласних занять з окремих методик; видами діяльності при проходження практики. Також, було акцентовано увагу на обов'язки студента-практиканта під час проходження практики.

Для студентів були представлені зразки оформлення документації, вимоги до написання конспекту-уроку та його аналізу. Методистами було зазначено шкалу оцінювання знань та практичних умінь студентів.

Під час конференції методисти додали додаткову інформацію про адресу блога «Сучасний урок», на якому студенти зможуть детально ознайомитися з інформацією про педагогічну практику; графіки консультацій з практики, а старости познайомили студентів груп з графіком пробних уроків.

Студентам-практикантам бажаємо успіхів і відмінних результатів!

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018