Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

29.12.2016

Лисичанський педагогічний коледж - осередок творчості, креативності, затишку, любові та привітності. Щодня студенти, викладачі та співробітники з радістю поспішають до стін дорогої альма-матер. Це те місце, де кожен знайде для себе підтримку, допомогу, люб'язність, щирість, знання, веселощі. В дорогому серцю місці ніколи не буває сумно. Життя вирує тут з заздрісною потужністю: спортивні змагання, олімпіади, конкурси, свята.

Вже закінчується 2016 рік, яким він був для навчального закладу з 80-ти літньою історією:

- вперше Лисичанський педагогічний коледж ввійшов до Книги Рекордів України, ініціювавши проект «Мова об'єднує», що передбачав читання поезій, у змісті яких закладено ідею узагальнюючого образу України;

- директору коледжу Галині Миколаївні Мінєнко присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України»;

- заступник директора з соціально-гуманітарної роботи Літовка О.П. захистила кандидатську дисертацію;

- заступник директора з навчальної роботи Тарарива Л.Ю. стала переможцем IX обласного конкурсу «Молода людина Луганщини-2016».

 
     
 

 

А скільки позитивних емоцій і вражень отримали першокурсники, які в 2016 році вступили до Лисичанського педагогічного коледжу успішно склавши іспити. Безліч перемог на обласному та Всеукраїнському рівнях отримали студенти-спортсмени! Переможниці регіонального етапу у номінації «Кращий студент-спортсмен України» Лагутєєва Анастасія та Тремполець Світлана стали учасниками фіналу конкурсу «Кращий студент року».

Тож, завершити 2016 рік хочеться феєрично! Святкування новорічних свят розпочалося 27 грудня в гуртожитку. Студенти були запрошені на розважальне шоу «Новий рік на порозі стоїть». Дід Мороз та Снігуронька залюбки вітали талановитих, активних, спортивних студентів. Конкурсна програма, яку підготували члени студентської ради гуртожитку, підняла настрій всім учасникам шоу. Хороводи, ігри, естафети і, звичайно, подарунки, які люб'язно надала профспілкова організація студентів.

 
     
 

 

Надзвичайно насиченим видався день 29 грудня. Новорічне свято «Слідами Діда Мороза» запросило до коледжу наймолодших, тих, хто вірить в чарівну казку, дітей співробітників навчального закладу. Студенти спеціальності «Дошкільна освіта» разом з малюками подорожували казковим лісом у пошуках Діда Мороза, якого викрали невідомі злодії. Та на допомогу приходить Сніговик Олівер і допомагає малюкам здолати усі перешкоди. Діти потрапляють у гості до Марфушки, кота Матроскіна та Шарика і, нарешті, знаходять Діда Мороза та Снігурочку у злих розбійників. Не залишаються пасивними і батьки малят ,які намагаються розвеселити розбійників веселим оркестром. Позитивним та змістовним було дійство, тому студенти отримали залік з педагогічної практики, як новорічний подарунок від методистів.

 
     
 
     
 
     
 

 

Калейдоскоп подій набирав обертів і, нарешті, до актової зали були запрошені учасники навчально-виховного процесу на феєричну виставу «Аленький цветочек». Яскраві костюми, неперевершена акторська гра, щирість та посмішки створили новорічну атмосферу в навчальному закладі. Таємничим і загадковим став конкурс карнавальних костюмів! Викладачі перевтілювалися в прекрасну Білосніжку, веселу Бабу Ягу, тендітну Сніжинку, а глядачі за оплесками обирали найкращий образ.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Продовженням новорічного шоу став блискавичний турнір «Танці з викладачами». Емоції, пристрасть, експресія, талант, кохання були передані в кожному танці. Настає Новий рік – час нових надій, успіхів і перемог. Яким буде наступний рік, залежить від кожного з нас. Тому, насамперед, хочемо побажати вам всім віри в себе і свої сили, великих звершень, відкриттів і сподівань. Ми їх обов'язково втілимо в життя! Нехай наступаючий рік лише примножує рахунок щасливих миттєвостей, поруч будуть дорогі вам люди, а тепло сімейного вогнища приверне бажаних гостей. Підбадьорите втомлених, посміхніться тим, хто самотній — і життя сторицею віддячить вам за вашу турботу. Прийміть сердечні побажання здоров'я, благополуччя, щастя і процвітання! Гарного настрою та веселих новорічних свят!

З Новим 2017 роком Вас!

     
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018