Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

26.12.2016

ШКОЛА ВОЛОНТЕРІВ 2016

22-24 грудня 2016 року координатор волонтерського центру «Єдність» Крилова М.О. та актив волонтерів (Каверіна К., Матушкіна О. та Жолтинюк В.) взяли участь у п'ятому етапі соціального проекту «Школа Волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка діє за дорученням Уряду Німеччини у м. Сєвєродонецьку.

Основною метою якого було навчитися створювати соціальні проекти, які в подальшому можна буде реалізовувати для покращення життя людей різних верств населення. Під час тренінгів волонтери отримали не лише чітке уявлення з історії волонтерського руху, правового статусу волонтерів, діяльності громадських організацій, а й основні навички, необхідні для обговорення рішень, прийнятих місцевою владою.

Ігрові заняття чергувалися з корисними лекціями про місцеве самоврядування, що таке влада і як впливати на її рішення.

«Школа Волонтерів» сприяє підвищенню рівня мотивації до добровольчої діяльності та соціальної відповідальності, а також активної громадської участі ВПО в житті громади.

На заключному етапі роботи «Школи волонтерів» учасники отримали сертифікати та неймовірні враження.

 
     
 
     
 
     
 
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018