Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

22.12.2016

22 грудня 2016 року на базі Центру мов Лисичанського педагогічного коледжу відбувся науково-практичний семінар «Нові технології у викладанні іноземних мов».

Мета семінару була ознайомити учасників семінару з можливостями використання сучасних технологій для вивчення іноземних мов та розглянути приклади їх практичного застосування під час навчальних занять.

Проведення семінару було приурочено до завершення Року англійської мови в Україні. Завідувач Центру мов Бахмет М. Ю. ознайомила присутніх з результатами роботи навчально-методичної лабораторії «Центр мов» за 2016 рік.

До участі у семінарі долучилися викладачі іноземних мов Лисичанського педагогічного коледжу та студенти 2-4 курсів спеціальності «Початкова освіта».

У програмі семінару були представлені різноманітні технології використання можливостей медіапростору для формування мовленнєвої компетенції майбутнього фахівця.

Тарарива Л. Ю., кандидат філологічних наук, викладач англійської мови, представила технологію створення віртуального середовища для організації колаборативного навчання «VECL (Virtual Environment for Collaborative learning)» та продемонструвала практичне застосування цієї технології у навчальному процесі.

Гуцкало О. О., викладач англійської мови, ознайомила присутніх з такими SMART-технологіями як веб-квести, форуми, віртуальна дошка, електронна бібліотека, інтернет-проекти.

Жалдакова Ю. В., викладач німецької мови, представила публіці онлайн-ресурси для вивчення мови (онлайн-словники, словникові тренажери, онлайн-вправи для закріплення граматичного матеріалу та flash-ігри) та можливість їх застосування у навчанні.

Бахмет М. Ю., викладач французької, англійської мов, ознайомила присутніх з технологією відео заняття у навчанні іншомовного мовлення, які розкривають широкі можливості для активної роботи у процесі формування мовленнєвих навичок і вмінь студентів і роблять навчальний процес опанування іноземною мовою привабливим для студентів.

Студентка 3 курсу Степаненко О. продемонструвала можливості вивчення англійської мови за допомогою Інтернет–платформ «English for kids», «LearnEnglish Kids», «StarFall», які дозволяють ефективно організувати навчальний процес як вдома, так і в межах аудиторії.

Студентка 4 курсу Шевцова Т. розповіла про застосування методики «Один учень – один комп'ютер» у сучасному навчальному процесі, що є одним з головних компонентів підвищення рівня мотивації учнів під час навчання.

Також студенти представили свої власні розробки занять, створені за допомогою SMART-дошки. Всі присутні відзначили ефективність застосування сучасних технологій у навчанні іноземних мов.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018