Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

19.12.2016

19 грудня 2016 року Центр волонтерської діяльності «Єдність» провів меседж благодійних справ: привітали зі святом викладачів і студентів, здійснили одну із щорічних благодійних акцій – «Добрий Святий Миколай, подаруй дитині книгу». Студенти та педагоги нашого коледжу кожен рік беруть участь у подібних акціях. Ми намагаємося через них донести важливий меседж: «Найкращий спосіб зробити дитину хорошою – це зробити її щасливою».

Юні волонтери на чолі з Криловою М.О. підготували для дітей різноманітні подарунки. Це стало можливим завдяки коледжанам. Студенти зібрали взуття, іграшки, книжки, одяг та різну канцелярію. Ніхто не залишився байдужим!

Представники Центру волонтерської діяльності «Єдність» приїхали до міського притулку для сиріт. Для дітей студенти були, як один-єдиний Святий Миколай, який приніс для них подарунки. Вони їх зустріли з неприхованою радістю!

Комусь дісталась книга, а комусь – іграшка… Хоча подарунки дістались усім дітям, вони все одно ділились між собою речами. Бо вони добре знають, як це – залишитись без доброго слова чи подарунка, без якоїсь потрібної речі. Життя їх навчило тому, що треба завжди вміти ділитися, щоб потім до тебе також хтось не залишився байдужим. Нам, дорослим, не заважало б цьому навчитись.

 
     
     
     
 
     
 
     
 

 

Завершився святковий день у коледжі вітальним концертом української патріотичної пісні від волонтерів "АРТ-Десант". Режисером та керівником проекту являється заслужений діяч мистецтв Архипчук С.В., учасниками та виконавцями є гурт «Телері», бандуриска Євган С., письменики: Манчур Д., Пантюк С., Гетьманець О. Почесними гостями стали бійці батальйону «Тернопіль» та 44-та бригада протитанкової дивізії.

Атмосфера у залі під час концерту вирувала надзвичайно позитивна. Глядачі не були лише спостерігачами, але й брали активну участь у творчому процесі. Завдяки артистам усі охочі мали нагоду заспівати улюблених пісень, а то й затанцювати.

 
     
 
     
 
     
 
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018