Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

15.12.2016

15 грудня 2016 року в Лисичанському педагогічному коледжі відбувся коледжний етап олімпіади з англійської мови, яка проводилася з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку її творчих здібностей.

Олімпіада проходила у 2 тури:

І тур – тестування, перевірка вмінь лексико-граматичного характеру. Він був призначений для визначення рівня сформованості в студентів навчального до¬свіду адекватно використовувати лексичні та граматичні одиниці у змісті запропонованих речень. Із трьох варіантів необхідно було вибрати той, що відповідає контексту речення.

ІІ тур – говоріння, захист проектів. Учасникам олімпіади було запропоновано підготувати творчий проект за темами, що висвітлюють культурні та історичні особливості нашої держави. Вибір тематики проектів був присвячений 25-ї річниці проголошення незалежності України. Учасники олімпіади продемонстрували високий рівень фахової майстерності та патріотизму.

В олімпіаді брали учать 15 студентів 1-4 курсів спеціальності «Початкова освіта».

Олімпіада проводилася у складі журі: голови – Тарариви Л.Ю., заступника директора з навчальної роботи, кандидата філологічних наук; членів журі: Гуцкало О. О., Бахмет М. Ю. – викладачів іноземної філології.

Переможцями стали:

І місце – Степаненко Олена, група 3-АШ,

ІІ місце – Сидоренко Єлизавета, група 4-АШ,

ІІІ місце – Панкова Лілія, група 1-АШ.

Вітаємо наших переможців та бажаємо творчої наснаги!

 
     
 
     
 
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018