Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

13.12.2016

Сучасна вища освіта повинна закладати в особистість механізми саморозвитку, саморегуляції, самозахисту, можливість визначення життєвих навичок.

Викладачі коледжу Крошка С.А., Борисенко Л.Л. закінчили проведення тренінгової програми зі студентами 3 курсу спеціальності «Початкова освіта», які пройшли підготовку тренера з методики навчання вчителів для викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» в початковій школі на засадах розвитку життєвих навичок.

Протягом курсу тренери програми ознайомили учасників з концепцією, змістом і методикою викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом»; підвели підсумки інтерактивної вправи «Наші очікування», яку поставили за основну мету на початку тренінгу і дали відповідь на основні питань: «Про що ми хотіли дізнатися?», «Чого ми навчилися?», «Що ми надбали?», «Чим ми хотіли б поділитися з іншими?», «Що потрібно для ефективної роботи на тренінгу?»; надали всім можливість провести в ролі тренера окремі уроки-тренінги; ознайомили учасників з вимогами до процесу і результатів пілотування курсу у навчальних закладах.

Завершенням тренінгу стало визначення рівня знань, умінь та навичок кожного студента на «горі вдосконалення».

Кожен учасник отримав сертифікат про проходження тренінгу.

 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018