Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

12.12.2016

9 грудня 2016 року викладачі іноземної філології Лисичанського педагогічного коледжу Бахмет М. Ю. та Жалдакова Ю. В. долучилися до волонтерської діяльності та надали допомогу у якості перекладачів голові фонду «The Fishermen International Aid and Relief Nonprofit» Алексу Гоуену. Головними завданнями своєї організації він вважає надання освітньої та медичної допомоги дітям-сиротам по всьому світі.

У межах свого триденного візиту до України Алекс відвідав загальноосвітню школу у селищі Нижнє, до якої він передав теплі дитячі речі. Також він завітав до дитячого будинку сімейного типу у місті Лисичанськ, де мав змогу поспілкуватися з родиною переселенців та ознайомився з їхніми головними проблемами. Головною метою візиту директора благодійного фонду до міста Лисичанська була передача медичного апарату дихання для дитячої обласної лікарні.

Але окрім волонтерської допомоги Алекс Гоуен займається збором інформації про сучасні події, що відбуваються на сході нашої країни, щоб мати змогу надати найбільш реалістичну картину цих подій у Америці. З цією метою він завітав до військовослужбовців на блокпост, де йому був наданий дуже теплий прийом. Він мав змогу поспілкуватись з вояками та підписав державний прапор побажаннями миру та перемоги нашим захисникам.

Алекс має намір повернутися до Лисичанська навесні та надати допомогу у навчанні англійської мови навчальним закладам нашого міста.

 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018