Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

12.12.2016

12 грудня 2016 року у коледжі відбулося підведення підсумків проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Студентство коледжу отримали пам'ятки «Як не стати жертвою насильства» та «Куди звертатися якщо ви стали жертвою чи свідком насильницьких дій». Під час проведення Акції були проведені інформаційно-просвітницькі години «Скажемо насильству НІ!» (студенти 2 курсу), «Домашнє насильство – територія мовчання» (гуртожиток), «Зупинимо СНІД разом» (1 та 3 курси).

Цікавий флеш-моб «Акція Червона стрічка» провели студенти-члени центру саногенного мислення коледжу із закликом «Не дамо СНІДу шанс!» до Міжнародного дня боротьби із СНІДом. А до відзначення Міжнародного дня волонтеру вони підготували інформаційні листівки «Волонтер – це стиль життя» та роздавали їх всім охочим.

Родзинкою акції «16 днів проти насильства» стало проведення із членами Центру молодіжних ініціатив круглого столу «Інформаційна TABULA RASA – шлях до насильства». Актив студентського парламенту та члени інформаційного майданчику розкривали суть деяких питань, що не прийнято обговорювати в суспільстві, наприклад про те, що навіть дотик до іншої людини без її згоди може бути кваліфіковано як насильницькі дії у особливих випадках, про те, що домашнє насильство у вигляді погроз, шантажу, обмеженні у правах також є насильством, але про нього не говорять, про те, як забезпечити собі комфортне існування у чистих та світлих стосунках із неповнолітніми.

Таким чином під кінець дискусії студенти дійшли висновку, що потрібно постійно підвищувати рівень своєї інформаційної культури задля запобігання поширення насильства у суспільстві.

Всього при проведенні акції було охоплено різними заходами близько 250 осіб – студентів та викладачів Лисичанського педагогічного коледжу.

Плануємо на наступний рік розширити мережу заходів Акції із залученням фахівців-спеціалістів різних суспільних сфер.

 

Хомич О.М.
12.12.2016

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018