Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

06.12.2016

6 грудня 2016 року в межах реалізації програми «Тижня права» відбулася зустріч з юристами Всеукраїнської Благодійної Фундації «Право на Захист».

Благодійний фонд «Право на захист» – це українська благодійна організація, що працює у партнерстві з глобальною неурядовою організацією HIAS. Діяльність фонду «Право на захист» спрямована на захист і дотримання прав внутрішньо переміщених осіб (ВПО), біженців та осіб без громадянства. Всеукраїнська Благодійна Фундація «Право на Захист» керується тими самими принципами і цінностями, що складають основу діяльності HIAS вже більше сторіччя, користується знаннями, експертизою та його багатими напрацюваннями в сфері захисту біженців, шукачів притулку та осіб без громадянства.

У зустрічі взяли участь 30 студентів різних груп та спеціальностей, які змогли отримати кваліфіковані відповіді від волонтера Наталії Петрусенко та юриста Ярослава Абраменко на питання про специфіку роботи їх організації, види допомоги тимчасово переміщеним особам, про можливість отримання статусу ВПО людиною, яка зараз проживає в Лисичанську, Северодонецьку, Старобільску при переїзді в іншу область України та інші цікаві, «болючі» питання.

Зустріч була запланована на 30 хвилин, але навіть і через півтори години студенти не хотіли відпускати гостей та задавали питання все більше «від серця».

Представники Всеукраїнської Благодійної Фундації «Право на Захист» були приємно вражені високою активністю наших студентів, висловили їм подяку та сподівання на наступну зустріч.

 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018