Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

05.12.2016

Скажи мені – і я забуду.
Покажи мені – і я запам'ятаю.
Дай мені діяти самому – і я навчуся.
Китайська мудрість

В рамках реалізації проекту «Вчимося жити разом» викладачі коледжу Крошка С.А., Борисенко Л.Л. провели черговий тренінг. Студенти отримали можливість в черговий раз визначити життєві навички та соціальні компетенції дітей, практично показали свою педагогічну майстерність, розширили коло особистісних стосунків.

Викладачі акцентували увагу на виробленні у студентів нових механізмів адаптації дітей з вимушено переміщених сімей на новому місці проживання; сприяли розвитку життєвих навичок розбудови миру і активного громадянства.

Кожна цивілізована держава дбає про своє майбутнє. Фундамент цього майбутнього закладається у вихованні її громадян – гнучких пагінців, зростання яких залежить від умов, забезпечених для їхнього життя, виховання та розвитку. Важливим етапом у цьому розвитку є знайомство з історією свого роду. Тому родзинкою початку тренінгу стало виконання домашнього завдання, де студенти показали створення власного родинного дерева.

Продовженням тренінгу стала актуальна тема «Спілкування», де студенти читали вірші та обговорювали їх; переглядали мультимпікаційний фільм, який розкрив алгоритм приємного спілкування; грали у руханку «Молекули», яка плавно перейшла у гру «Не чую! Не бачу! Не говорю!», де потрібно було спілкуватися, маючи певні вади сенсорних систем; провели рефлексію.

Студенти впевнилися в тому, що тренінг – один з найефективніших методів засвоєння інформації в групі. Для співробітництва і розвивального навчання тренінг надає нові підходи, нові знання, позитивні цінності, ставлення, ідеали, нові уміння і навички.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018