Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

01.12.2016

«Любов виникає з любові, тож коли хочу, щоб мене любили, я сам першим люблю».
Григорії Сковорода

З метою розробки новітніх форм впровадження інклюзивної освіти в практику дошкільних навчальних закладів Луганщини 1 грудня 2016 року творча група Лабораторії фахової компетентності педагога дошкільної освіти у складі викладачів Аль-Хамадані Н. Д., Сидоренко Н. М., та студентів групи 4-АД взяли участь у батьківській конференції «Від серця до серця» на базі Комунального дошкільного навчального закладу № 7 «Іскорка» Лисичанської міської ради.

Мета заходу полягала у профілактики явищ гандикапізму у батьків здорової групи дітей. Гандикапізм – це соціальна установка, певні хибні погляди щодо людей із особливими потребами. Нажаль у батьків інклюзивних груп це розповсюджене явище. Нетерпимість у будь якій формі є небезпечною та неприйнятною в сучасному суспільстві, особливо, якщо мова йдеться про ставлення до дітей з обмеженими можливостями.

Студентський актив лабораторії під керівництвом Сидоренко Н. М., продемонстрував тренінг толерантності на основі сучасних технік оздоровлення дітей з особливими потребами, а саме: хатха-йога, стрейчинг, мімічна гімнастика, зумба-фітнес, кінезіотейпінг. Батькі вихованців інклюзивних груп мали можливість взяти практичну участь під час виконання вправ.

Такі заходи – це хороша нагода для студентів підвищити свою професійну майстерність, оволодіти новими техніками в роботі з дітьми інклюзивних груп, розширити професійний світогляд.

 
     
 
     
 
     
 

Підготувала : Аль-Хамадані Н. Д.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018