Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

30.11.2016

«Спорт виховує тоді, коли він є улюбленим заняттям кожного».
В.О. Сухомлинський

30 листопада 2016 року в Лисичанському педагогічному коледжі відбулася студентська олімпіада з фізичної культури.

Мета – підвищення якості викладання предмета «Фізична культура» в навчальному закладі, виявлення творчих здібностей студентів, підняття рівня обізнаності в галузі «Фізична культура та спорт», пропаганда й популяризація засад здорового способу життя, патріотичного виховання сучасної молоді.

Загальне керівництво олімпіадою здійснювало журі, яке складалося із викладачів коледжу: Крошка С.А., Борисенко Л.Л. – викладачі дисциплін фізкультурного циклу, Саприкіна Т.Г. – викладач педагогіки.

У олімпіаді брали участь представники груп спеціальності «Фізичне виховання», п'ять команд по п'ять осіб.

Олімпіада проводилась у два тури: теоретичний та практичний. Теоретичний тур проходив у формі тестування, студенти мали відповісти на 65 запитань.

У практичному турі студенти виконували творче завдання: створення та захист ММ презентації про досягнення спортсменів-олімпійців Луганщини. Представник команди мав розкрити такі питання про обраного олімпійця: вид спорту та основні досягнення олімпійця; становлення спортсмена як олімпійця; тренер (тренера) олімпійця; ким стала або є особа після виступу на Олімпіаді та завершення спортивної кар'єри, де він зараз.

За результатами проведення олімпіади місця серед команд розподілені таким чином:

І місце – група 4-АФ (80 б.)

ІІ місце – група 45 (76 б.)

ІІІ місце – група 2-АФ (68б .)

ІV місце розділи групи 1-АФ, 3-АФ із загальною кількістю 61 б.

Представлена форма проведення олімпіади знайшла своє місце у навчально-виховному процесі коледжу та роботі спортивного клубу СК «ЛПК».

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018