Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

21.11.2016

На виконання Указу Президента України №436/2016 «Про відзначення у 2016 році Дня Гідності та Свободи», з метою гідного вшанування громадянської мужності учасників подій Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження в державі демократичних цінностей у Лисичанському педагогічному коледжі реалізовано програму заходів.

Відбулося відкрите засідання інформаційно-аналітичного майданчику Центру молодіжних ініціатив на тему «Еволюція Майдану. Очікування та здобутки України на шляху до Європи».

Обговорення актуальних питань відбулося у формі панельної дискусії, спікерами якої виступили представники ЗСУ. У ході засідання учасники розглянули питання щодо:

  • особливостей еволюції Майдану - від мирного протесту до революції 2013-2014 р.р. та еволюції свідомості українського народу,
  • вибору українцями європейських цінностей,
  • моральності та правомірності використання силових структур владою під час протестних акцій,
  • значущості досвіду Майдану 2013-2014 рр. для розвитку українського протестного руху часів незалежності.

Взяли участь у засіданні 47 учасників, активно дискутували Білянська Ксенія, Кравченко Аліна, Дімид Анастасія.

 
     
 

 

Урочистим продовженням Дня Гідності і Свободи став загальноколеджний захід «Революція гідності. Ціна свободи». Монтаж хроніки подій осені 2013 та трагічної зими 2014 років занурив присутніх в атмосферу революційних та доленосних для кожного українця подій.

Емоційно хвилюючими моментами урочистостей виявилася сцени міні-вистави студентів, а саме «Україно вставай»!, «Роздуми про гідність», «Героям Небесної сотні».

Яскравим та патетичним завершенням стала музична композиція «Бачу колір сонця», під час якої серця усієї коледжної родини билися в унісон!

Своїми враження висловила студентка ІІІ курсу, активістка студпарламенту Почтаренко Лілія:

«Особисто мене вразила атмосфера заходу, пронизана духом свободи й болю за майбутнє моєї країни. Я щиро вболіваю за долю нашої держави і вірю в те, що нам стане духу, мужності і сил дійти до переможного кінця у священній боротьбі за світле майбутнє нащої Батьківщини!».

Загалом у відзначенні Дня Гідності і Свободи 350 осіб.

 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018