Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

24.10.2016

На виконання Указу Президента України П.Порошенка від 4 квітня 2016 року № 126/2016 «Про відзначення 40-ї річниці створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод» для студентів 4 курсів проведена інформаційно-просвітницька година «Левко Лук'яненко – видатна постать української історії».

Учасники заходу мали змогу ознайомитись із еволюцією дисидентського, правозахисного руху в тоталітарному радянському суспільстві, із трагічними долями безстрашних вільнодумців з УГГ.

Студентське зібрання на честь 40-річного ювілею визначної української правозахисної організації простежили за діяльністю одного з її очільників -Левка Лук'яненка, дисидента і справжнього борця за Незалежність нашої Батьківщини, автору "Акту про Незалежність України", Героя України. Закцентовано увагу присутніх на сучасній громадській діяльності Левка Григоровича, а саме до волонтерської діяльності з учасниками АТО, приєднання до руху "Ні хабарництву!".

Студентська молодь дійшла висновку, що українські правозахисники здійснили революційний переворот у тодішній свідомості: «у поневоленій країні почали поводитися, як вільні люди». Окрім того, члени Української Гельсінської Групи нагадали світові про існування поневоленої України і порушили питання про визнання її світовим співтовариством і сьогодні є важливим приводом не тільки згадати минуле, а також замислиться над питанням: «Чи все ми робимо зараз для того, щоб були захищені наші особисті права і свободи, суверенітет і територіальна цілісність України».

 

Чурілова В.Є.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018