Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

23.08.2016

День Державного прапора України

З нагоди Дня Державного прапору України та 25-ї річниці проголошення Незалежності України - знаменної події у багатовіковій історії національного державотворення, з метою її гідного відзначення у 2016 році спільнота коледжу поринула в атмосферу патріотизму, реалізуючи програму заходів.

Відкриття урочистостей розпочалося лінійкою «Моїй країні 25!», учасники якої - ректорат Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, представники Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, волонтери і громадські діячі міста, військовослужбовці батальйону «Тернопіль». Вітання, вручення почесних грамот, подарунків – хвилююча мить заходу.

Естетичне задоволення отримали присутні від надзвичайного видовища – прапорів в небі та великого прапору на землі, флешмобу «Україна -ювілейна країна!»

Продовжила серію урочистих заходів презентація проекту трилогії «Благословенна Україна - моїх дідів свята земля», який висвітлює історію державотворення в Україні, плеяду видатних діячі та борців за незалежність у ХХ столітті .

В святковий день музейно-педагогічний комплекс презентував серію тематичних експозицій:

  • Кабінет-музей «Історії освіти і педагогіки», експозицію:

«Освіта - мудрість вікова,
Основа, міць держави,
Її історія жива,
Її продовження і слава»

В експозиції розкриваються основні етапи становлення педагогічної думки та розвитку освіти в Україні.

  • Центр мов, експозиція «Українська мова в європейському просторі», зорієнтована на розкриття місця державної мови у європейському просторі, сконцентрована увага на ТОП-10 унікальних її рис, надані рекомендації щодо покращення рівня оволодіння українською мовою.
  • Кабінет-музей українознавства, експозиція «Ювілейна Україна», представлена трьома блоками:
    1. «Українська державницька ідея»
    2. «Розвиток національної культури»
    3. «Велич українського слова».

Зала Слави і подвигу презентувала експозицію «Під синьо-жовтим прапором свободи, земля нескорена мого народу», які представлена роботами художників Ю. Журавля та М. Д'яченко, що передають незламний український дух, який відображено у битвах та героях різних епох. Експозиція містить матеріали 30 ілюстрацій.

Серію майстер-класів «Майстерна Україна» для студентської молоді та гостей з найпоширеніших видів народного декоративно-прикладного мистецтва: писанкарства та витинанки, вишивки стрічками й плетіння браслетів Шамбала, української вишивки та художнього плетіння з паперу. Тренерами майстер-класів стали студенти Лисичанського педагогічного коледжу, члени осередку «Магія творчості» в межах молодіжного медіацентру коледжу. А майстер-клас з писанкарства та витинанки провела постійний партнер навчального закладу Лисицька Л.І., народна майстриня Луганщини з декоративно-ужиткового мистецтва, директор Лисичанського центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Окрім цього, вона представила авторську виставку творчих робіт.

Під керівництвом талановитого творчого педагога Цимбал О.В. креативна спільнота молодих українців змогла зацікавити викладачів, студентів та гостей заходу новітніми підходами до декоративного оздоблення та привернути увагу до просування та відродження традиційних промислів і ремесел, відновлення цінності ручної творчої праці.

Студенти Брянківського коледжу продемонстрували майстер-класи: українська зачіска, виготовлення традиційної ляльки-мотанки, майстер-клас з аквагриму та фейс-арту «Барви України», майстер-клас з нейл-арту «Веселкова Україна», майстер-клас зі створення віночків «Дивоцвіт моєї країни». Враження чудові!

Фінальним акордом відзначення програми заходів став святковий концерт «З Україною в серці!»

Гордість за свою Батьківщину передала літературно – музична композиція «Україна мати», що зворушила присутніх особливою щирістю, патріотичністю, відвертістю.

Народний хор «Козацькі наспіви» Сєвєродонецького міського палацу культури,вразив харизматичністю виконання українських пісень різних жанрів. Глядачі мали можливість почути чоловіче тріо, вокальний дует, жіночу групу хору.

«Ти солдат України» композиція, що наповнила святкову залу вірою в перемогу, краще майбутнє України та гордість за відданих захисників України.

Брянківській театр мод продемонстрував дефіле сучасного стилізованого костюму.

Випускники коледжу не залишились осторонь й приєдналися до привітання країни у рідному коледжі, серед них Позираєва Дар'я блискуче виконала пісню «День незалежності», Чередниченко Валерія «Благослови мати».

В святковий день вітали коледжну родину учні базової ЗОШ №4 міста Лисичанська, Кручинська Анастасія, Нєстєрова Анастасія.

Чаруючим вокалом захопили глядачів солістки Брянківського та Лисичанського педагогічного коледжей Зубанова Марія та Почтаренко Лілія.

Драматична й зворушлива музична композиція «Велична та могутня Україна», захопивши у вир національної та державної символіки, об'єднала всіх учасників концерту.

Святковою атмосферою, гарним настроєм, майорінням прапорів, патріотичними гаслами наповнений ювілейний день, головне свято країни – День незалежності України.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018