Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

21.03.2016

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2016»

17–19 березня 2016 року ВП «Лисичанський педагогічний коледж узяв участь у VII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2016», яку було організовано компанією «Виставковий світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України в Палаці дітей та юнацтва м. Київ.

 
     

Навчальний заклад представляла директор Мінєнко Галина Миколаївна у складі делегації Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. До участі в конкурсі від коледжу було представлено проект в номінації «Використання комплексу сучасних засобів ІКТ, програм і рішень для підвищення якості освіти», який удостоєно золотої медалі цього престижного заходу.

 

Представлений проект окреслював інноваційну діяльність Лисичанського педагогічного коледжу за напрямами:

  • ефективне застосування ІКТ в навчальному процесі як запорука якісної підготовки майбутніх педагогів у інноваційному освітньому просторі, визначивши при цьому роль навчально-методичної лабораторії в професійному становленні конкурентоспроможного фахівця та досвід співробітництва навчального закладу з провідними установами міста, області, країни;
  • інноваційні підходи до організації педагогічної практики в професійній підготовці майбутнього фахівця;
  • нові акценти становлення особистості педагога: «Молодіжний медіа-центр. UA» як модель системної роботи в інформаційному просторі педагогічного коледжу, національно-патріотичне виховання студентської молоді.

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018