Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

12.02.2016

Відкриття Центру мов

З нагоди святкування 95-ї річниці Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та з метою реалізації Національної програми вивчення та популяризації іноземних мов у пріоритеті реформування галузі освіти відповідно до Указу Президента України «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» 12 лютого 2016 у Лисичанському педагогічному коледжі відбулося відкриття Центру мов. В урочистому заході взяли участь науковці Луганського національного університету на чолі з ректором – С.В. Савченко, представники навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, педагоги міста та студенти коледжу.

 
     
 

Присутні оглянули інформаційний осередок Центру мов, який демонструє стендові експозиції лінгвогенезу мов світу, генеалогічної дивергенції мов, формування і розвитку української мови з використанням етно-культурних експонатів, які нерозривно пов'язані з мовленнєвою ментальністю кожної країни. Екскурсійний огляд під гаслом «Кордони моєї мови означають кордони мого світу» розкрив учасникам не лише суто мовні, а й позамовні особливості деяких мов, познайомив з лінгвістичними особливостями мов-гігантів, мертвих мов, штучно створених мов. Короткі тематичні інформативні картки представляють історію походження англійської мови, мов Європи, цікаві факти їх класифікації у яскравих, лаконічних, сучасних форматах, розроблених викладачами коледжу.

 

Учасники круглого столу та викладачі іноземних мов обговорили інноваційні підходи у вивченні німецької мови, упровадження в навчальний процес основних положень методики навчання французької мови як другої іноземної у порівнянні з першою щодо культурної співпраці Ради Європи у сфері сучасних мов, використання можливостей медіа-простору у вивченні англійської мови для формування мовленнєвої компетенції майбутніх фахівців, продемонстрували практичне застосування сучасних освітніх технологій  технологію дистанційного навчання за допомогою курсу Moodle, використання медіа-ресурсів, поєднання ресурсів ІКТ з технологіями Smart, роботу з іноземними сайтами, віртуальними дошками на платформі Google.

 
     
 
     
 

Завершенням відкриття Центру стало обговорення шляхів реалізації Національної програми вивчення іноземних мов у коледжі, під час якого директор коледжу Мінєнко Г. М. та ректор університету Савченко С.В. окреслили майбутні перспективи інноваційної діяльності та напрямки роботи щодо реалізації заходів з популяризації вивчення іноземних мов у коледжі, зокрема англійської, поглиб¬лення знань студентів про розвиток і формування мов світу, мов, які вивчаються у коледжі та рідну мо¬ву під час екскурсійних оглядів, лекцій та занять на базі мультимедійно оснащеного Центру мов.

 
     
 

З нагоди відкриття вітання надіслали і студенти університету Лотарингії із Франції, які висловили свою думку так: «Створення Центру мов – гарний шлях до європизації та покращення освітніх можливостей студентів! Наснаги та натхнення викладачам і успіхів у навчанні студентам!»

 

Підготувала В.П. Сєдих

     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2018