Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

28.12.2015

28 грудня у коледжі відбулося традиційне новорічне свято. Навчальний заклад просто вибухнув різноманіттям яскравих костюмів, посмішок, танців і пісень.

До заходу студенти готувалися серйозно і відповідально. Адже Новий рік — одне з найочікуваніших свят для кожної людини. У святково оформленій актовій залі зібралися студенти, викладачі та гості – усі, кому до снаги отримувати радість та позитив.

Розпочалося свято словами вітання директора Мінєнко Г.М., яка привітала студентів, викладачів та працівників коледжу з прийдешніми новорічними святами і побажала всім міцного здоров'я, родинного затишку, благополуччя та спокою.

А далі тривала сучасна новорічна казка, яку підготували студенти групи 4-БШ разом із студентами інших груп. До створення новорічної історії також були долучені учасники молодіжного медіацентру коледжу. Новорічне свято вдалося цікавим та яскравим, урочистим і водночас задушевним.

Тож Новий 2016 рік принесе нам енергію добра й любові, а вдача і творчі успіхи завжди будуть вірними супутниками на шляху підкорення нових вершин!

Щасливих та радісних зимових свят! Нехай запанує над нашою рідною Вкраїною довгоочікуваний мир!

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016