Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

24.12.2015

За вікном - грудень, у повітрі вже відчувається запах Нового року! Адже, незабаром, вся країна відзначатиме останнє свято 2015 року! Новий 2016 рік – рік червоної вогняної мавпи. Тому, 24 грудня для студентів гуртожитку, в святково прикрашеному приміщенні, відбулася новорічна дискотека, яку урізноманітнили веселі конкурси з призами та подарунками. Казкові Дід Мороз та Снігуронька, святково вбрана ялинка яскраво доповнили новорічне шоу.

Мешканці гуртожитку із задоволенням вітали одне одного з наступаючими новорічними святами, даруючи свої таланти в танцювальному, вокальному, ораторському мистецтвах та в жанрі пародій. Вся студентська спільнота завітала на дискотеку в новорічних костюмах та атрибутах.

Хочеться від всього студентського колективу гуртожитку побажати у наступаючому Новому році миру, радості та щастя! Нехай новорічні свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть вам і вашій родині добро, здоров'я і достаток. Бажаю, щоб у новому році ви зробили все те, про що так давно мріяли. Вірю, що в новому році ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та родини. Успіхів вам, та здійснення найзаповітніших бажань.

 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016