Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

21.12.2015

«Щоб повірити в добро, треба почати його робити» - зазначав О. Воропай. А що ще як не доброта змушує нас зануритися в казку і відчути хвилюючі переживання від новорічних свят?

Напередодні дня Святого Миколая студентська молодь спільно з учнями загальноосвітньої школи № 2 організували благодійний святковий концерт до зимових свят для військовослужбовців 80 десантно-штурмової бригади збройних сил України. Своєю енергією, талантами, співучістю та високим рівнем сценічної культури запам'яталися глядачам запальні ритмічні флешмоби учнів ЗОШ №2, українські пісні студентів Позирєвої Д. та Кравцової Є., заслуженого працівника культури України Сапіжака М.С. Справжньою прикрасою концерту став показ мод студентів Брянківського коледжу.

Учасники концерту засіяли плідні зерна доброзичливих відносин молоді м. Лисичанська з військовослужбовцями Збройних Сил України. Ця дружба триває. І підтвердженням став зворотний візит воїнів до коледжу. І не просто візит, а з подарунками, привітаннями, новорічними щирими побажаннями на адресу студентів та викладачів коледжу.

Волонтерська справа живе! Слава Україні!

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016