Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

16.12.2015

У приміщенні Сєвєродонецького професійного ліцею з нагоди Всеукраїнського тижня правових знань відбувся семінар-нарада «З питань запобігання та виявлення корупції, актуальних питань антикорупційного законодавства».

На семінар були запрошені працівники Головного територіального управління юстиції у Луганській області – начальник відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Жученко О.В., провідний спеціаліст відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Бородій С.О., головний спеціаліст сектору з питань запобігання і виявлення корупції Трубілко А.А. та керівники вищих та професійно-технічних навчальних закладів, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України у Луганській області.

Працівниками Головного територіального управління юстиції у Луганській області були представлені офіційні друковані видання Міністерства юстиції України.

Заступник директора з навчальної роботи Тарарива Л.Ю., як уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції у відокремленому підрозділі «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», взяла участь у роботі семінару.

Присутні брали активну участь в обговоренні нововведень та відповідальності за порушення антикорупційного законодавства.

     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016