Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

15.12.2015

У Луганській області 5 грудня 2015 року відбувся обласний етап XVI Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, який сприяв утвердженню державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед дітей та учнівської молоді, вихованню пошани до культури й традицій українського народу. Того ж дня відбувся обласний етап ще одного конкурсу для юних філологів – VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який викликав у його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, формуванню готовності творити добрі справи задля рідної Батьківщини. Конкурси проводилися на базі Луганського ОІППО (м. Сєвєродонецьк).

Студенти ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» показали високі результати, посіли призові місця.

XVI Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика:

І місце Бережна Лія (4АШ)

ІІ місце Сидоренко Єлизавета (3АШ)

ІІІ місце Сухомліна Анастасія (1ВС)

VІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

ІІ місце Бережна Лія (4АШ), Онищенко Аліна (3АШ)

ІІІ місце Сидоренко Єлизавета (3АШ)

Вітаємо переможців конкурсів й відповідальних викладачів загальної філології Сергієнко Л.В., Тарариву Л.Ю., Шуліку Л.В. за підготовку студентів до участі у випробуваннях Бажаємо творчого натхнення й високих результатів у подальшому вивченні української мови!

     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016