Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

15.12.2015

11 грудня в Київському університеті імені Бориса Грінченка за підтримки Міністерства освіти і науки України та координації Інституту модернізації змісту освіти відбувся V Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей "Ideas for education 2015".

Згідно з програмою Фестивалю проведено пленарне засідання за участю заступника Міністра Дерев'янка О.В., доктора педагогічних наук, професора, члена-кореспондента Національної академії педагогічних наук України Морзе Н.В., начальника відділу проектного управління Інституту модернізації змісту освіти Пушкарьової Т.О. Теми доповідей конференції «Актуальні питання впровадження ІКТ» розкрили важливі аспекти сучасної освіти з ІКТ. Учасникам Фестивалю запропоновано ознайомлення з найкращими розробками уроків із використанням дошок Elite Panaboard, презентацію рішень «Панасонік – ідеї для освіти». Феєричними й захоплюючими були виступи школярів Гімназії східних мов.

Другою частиною Фестивалю стала відкрита дискусія «Актуальні питання успішного впровадження нових технологій. Взаємодія освітнього суспільства, держави та бізнесу» за участю директорів Новопечерської школи Артура Кочаряна, Britannica School Лариси Андрійченко. У демонстраційній зоні Фестивалю учасники могли ознайомитися з новаціями в обладнанні Panasonic для візуалізації, телекомунікації, документообігу, поспілкуватись у дружній атмосфері з колегами з різних міст України, гостями з Японії.

Також були презентовані розробки занять лауреатів конкурсу одночасно у 3-ох аудиторіях за відповідними номінаціями «Точні науки», «Гуманітарні науки», «Природничі науки».

Наш навчальний заклад взяв участь як у дискусійно-ознайомчій частині, так і в конкурсі на кращу розробку заняття з використанням смарт-технологій і програмного забезпечення Elite Panaboard book. Заступник директора з навчальної роботи Тарарива Л.Ю. стала лауреатом конкурсу в номінації "Гуманітарні науки" й нагороджена відповідним дипломом. Студентки коледжу Смірнова Ксенія, Мисова Дар'я (група 2 БШ) відзначені дипломами учасників Фестивалю.

Вітаємо лауреата й учасників Фестивалю! Бажаємо творчого натхнення й народження нових педагогічних ідей!

 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016