Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

14.12.2015

14 грудня 2015 р. у коледжі відбулась олімпіада з педагогіки та окремих методик (природознавство, українська мова, математика).

Учасниками олімпіади стали 15 студентів спеціальності «Початкова освіта», яким були запропоновані 15 варіантів олімпіадних завдань. Кожен варіант складався з двох блоків: теоретичного та практичного. У теоретичному блоці студенти повинні були виконати тестові завдання з навчальної дисципліни «Педагогіка», а у практичному – розробити фрагмент уроку з методик навчання природознавства, української мови, математики (за обраним варіантом). Максимальна кількість балів, яку могли б набрати учасники – 100 балів.

Аналіз тестових завдань учасників олімпіади продемонстрував, що студенти розбираються у вимогах, яким повинен відповідати сучасний урок, знають особливості його побудови у відповідності до мети та типу, розуміють, якими формами та методами можна користуватися під час проведення виховної роботи та організації учнівського колективу.

Практичне завдання надало можливість перевірити в учасників олімпіади розвиток творчого мислення, креативність, вміння інтегрувати психолого-педагогічні знання, правильно визначати мету уроку у відповідності до його типу, відповідність змісту творчої роботи темі, методичне оформлення уроку, грамотність та логічність викладу.

Учасники олімпіади показали свою здатність до творчої діяльності та самовдосконалення.

За підсумками теоретичного і практичного блоків коледжної олімпіади з педагогіки та окремих методик журі одноголосно визначило переможців:

І місце – Позираєва Д. (гр. 4-АШ)

ІІ місце – Дурнєва В. (гр. 4-АШ)

ІІІ місце – Загоруйко В. (гр. 4-БШ)

Вітаємо переможців! Бажаємо їм нових досягнень і успіхів у навчанні!

 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016