Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

07.12.2015

В рамках Міжнародного Дня Волонтера було проведено відкрите засідання загону «Милосердя» під назвою «Феномен Волонтерства», на якому учасники піднімали питання про поняття і суті явища волонтерства; його природу, філософію та базові цінності; виховну та освітню роль волонтерського руху.

Звертаючись до проблем волонтерства, ми по суті звертаємось до такого загону людей, які розумом і серцем розуміють і відчувають болі, труднощі, радощі і печалі інших людей. Члени волонтерського загону виступали експертами, теоретиками та практиками. Вони розповідали про людей, які звикли жити заради суспільного добра, тих, хто заради спасіння чужого життя ризикує власним, не чекаючи за це ні моральної, ні, тим паче, матеріальної винагороди.

 
     
 

«Любити і допомагати» – девіз всіх тих, хто не може залишатися осторонь людей, які потребують підтримки та участі, турботи, самовідданості та доброти. Саме ці почуття, які неможливо виховати ніякими інструкціями та законами, притаманні волонтерам. Тому заключним акордом засідання стало відвідування членами волонтерського загону «Милосердя» бійців 80-ї аеромобільної бригади збройних сил України та привітання їх з Днем Збройних Сил України.

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016