Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

01.12.2015

Формування та становлення молодого спеціаліста відбувається протягом перших років педагогічної діяльності. Тому важливо, щоб його наставником був колега, який уміє поліпшити і підтримати позитивне в роботі молодого викладача, допомогти знайти правильне рішення в будь-яких складних ситуаціях, повірити у свої сили. Тому у ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» протягом декількох років діє Школа молодого викладача, де досвідчені методисти та викладачі-методисти коледжу сприяють знайомству молодих викладачів з організацією навчальної, методичної, виховної роботи коледжу, проводять з ними теоретичні та практичні заняття, діляться власним педагогічним досвідом. Метою Школи є забезпечення психолого-педагогічної та методичної допомоги молодим викладачам щодо входження в активний навчально-виховний процес коледжу.

Заняття Школи молодого викладача проходять один раз на місяць за відповідним планом.

У 2015-2016 н.р. відбулися вже перші засідання Школи. Зокрема, 1 грудня молоді спеціалісти Нєрєзова К.В., Криклива О.І., Сліпецький В.П., Шевирьова І.Г., Гречишкіна Т.О., Жалдакова Ю.В. показали своє прагнення стати справжніми фахівцями своєї справи. Це було доведено ними під час тренінгу "Ми працівники педагогічного коледжу". Головна мета тренінгу – вміти відповідально ставитися до своїх обов'язків, зрозуміти, що вчитель – це постійне самовдосконалення.

Заступник директора з НР Тарарива Л.Ю. надала молодим викладачам необхідну інформацію щодо оформлення навчально-методичного комплексу, виділила вимоги до його оформлення, показала найкращі приклади.

По завершенню роботи учасники Школи обговорили проблемні питання, що виникають у роботі молодого спеціаліста. Побажаємо молодим викладачам творчих пошуків та інновацій у роботі!

     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016