Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

30.11.2015

Реалізація завдань утвердження здорового способу життя як невід'ємного елементу загальної культури українця, збільшення життєвого ресурсу, бажання бути здоровим, навчитися жити еволюційно і свідомо – такі завдання є головними у функціонуванні валеологічної студії «Краса і здоров'я».

Черговий захід в системі роботи студії відбувся 30 листопада 2015 року на передодні Всесвітнього Дня Боротьби зі СНІДом. «Попереджений – значить захищений» – така тема інформаційно-просвітницької години зібрала студентську спільноту для висвітлення глобальної проблеми ХХІ століття ВІЛ/СНІДу та шляхів її попередження.

В активному обговоренні легенди «Хан і Сокіл» учасники заходу дійшли до висновку, що не можна існувати в нашому світі без доброзичливих людських взаємин, а випадкові стосунки можуть зруйнувати мрії, надії, сподівання людини.

Останні дослідження та статистичні дані вразили присутніх надзвичайним масштабами розповсюдження хвороби.

Цікавий інформативний та змістовний матеріал сприяв емоційному навантаженню і свідомому уявленні про можливі та небажані наслідки захворювання.

На заході просліджувалася реалізація завдань морального становлення особистості через розставлення акцентів на дівочу цнотливість, чоловічу відповідальність, вірність та довіру між закоханими.

На завершення кожен студент отримав флаєр з профілактики ВІЛ/СНІДу та червону стрічку Франка Мура – символ боротьби зі СНІДом.

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016