Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

26.11.2015

Сучасні технології у навчанні учнів початкових класів

Сучасне навчання… Яким воно має бути? Про це читаємо, міркуємо, дискутуємо. Обираємо нові прийоми, методи, технології. Та при цьому пам'ятаємо, що основною формою навчання з часів Я. А. Коменського залишається урок, зміст якого диктує час. Потреби життя, шкільна практика дають нове розуміння навчання.

На базі лабораторії початкової освіти 26 листопада 2015 року було проведено семінар «Сучасні технології у навчанні учнів початкових класів», на якому були присутні викладачі коледжу, вчителі м. Лисичанська та студенти 3-4 курсу спеціальності «Початкова освіта».

 

Алла Леонідівна Ігнатуша висвітлила питання сучасних технології у навчанні учнів початкових класів від історії до сьогодення. Найсерйознішим і найважливішим завданням вчителя є навчити школярів мислити самостійно й творчо, зробити все, щоб дитячий талант розквітав із перших шкільних років, щоб вихованці не тільки засвоювали певну суму знань, а й проходили школу громадянськості, і кращі риси людської душі були притаманні їм протягом усього життя.

 

Впровадження в навчальний процес початкової освіти сучасних інформаційних технологій та інтерактивних методів навчання відкриває нові шляхи й надає широкі можливості для формування ключових компетентностей молодших школярів. Напрочуд корисну, цікаву, сучасну та змістовну презентацію власної педагогічної діяльності, досвід роботи з сучасними технологіями навчання показала вчитель початкових класів НВК «Гарант» Бондар Ганна Вікторівна.

 

Сучасний урок вимагає від педагога оптимального поєднання індивідуальної, парної, групової і колективної форм організації навчальної діяльності учнів, використання сучасних хмарних технологій. До уваги учасників семінару було представлено віртуальний урок, проведений за допомогою Skype студенткою 4 курсу спеціальності «Початкова освіта» Харченко О. у 2 класі ЗОШ № 13 м. Лисичанська, вчитель класу Скуридіна Світлана Вікторівна.

Організатори семінару підготували офіційну картку корисних он-лайн ресурсів, які, сподіваємося, допоможуть у професійній подальшій роботі. Переглянути презентаційні матеріали та картку можна за посиланням https://sway.com/07ogv4ZpjGNANfL8.

Отже, інноваційно-комунікаційні технології дарують учням радісні хвилини. А там, де учні бажають учитися, прагнуть знати більше, є позитивні емоції, тоді й можна чекати гарних результатів від наших маленьких доброзичливих школярів. Сподіваємося, що студенти активно долучаться до інноваційних технологій та запроваджуватимуть їх у своїй майбутній професійній діяльності.

 
     
 

Підготувала: К.І. Ляшенко

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016