Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

19.11.2015

Студентське життя, яке воно? Безтурботне, веселе, сповнене творчими ідеями та мріями. 19 листопада в рамках відзначення Міжнародного Дня студентів на базі гуртожитку відбувся святковий бал «Королева Осені – Король Вітру». Осінній бал зібрав шість пар учасників, які змагалися в інтелектуальному, танцювальному, креативному та творчому конкурсах. Жага до перемоги в учасників балу була надзвичайно велика. Майбутні володарі королівських корон вражали своїми креативними костюмами, які створили власноруч, творчим підходом до презентації власного «Я». Компетентному журі у складі заступника директора з СГР Матліної О.В., викладача загальнотехнічних дисциплін Демченка П.Є., студентки 4 курсу Срібної Юлії, дуже важко було оцінити майстерність конкурсантів, бо кожна пара була неповторною! Володарями титулу «Королева Осені» та «Король Вітру» стали Штомпель Ксенія та Олендарь Павло; в номінації «Пара глядацьких симпатій» перемогли Гапотченко Андрій та Горбенко Софія.

Кожен учасник балу отримав грамоту за перемогу в особистій номінації та подарунок, який про спонсорувала профспілкова організація студентів (голова Борисенко Л.Л.).

Кажуть, що осінь – це сумно, постійно йдуть дощі, похмуро… Не вірте, друзі! Осінь по-своєму прекрасна і чарівна. Вона дарує душі щедрість, серцю - тепло від спілкування, вносить в наше життя неповторну красу! Ми дякуємо осені, що вона зібрала нас цього осіннього вечора. Попереду зима, весна, літо… А потім знову осінь. Скільки їх ще буде у нашому житті! Ми сподіваємося, що ще не один раз засяє для всіх нас золотий вогонь осіннього балу.

 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016