Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

16.11.2015

«...З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також: віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які у листопаді 2013-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору...» студентам коледжу була презентована година пам'яті «Історія Гідності».

Учасники заходу дізналися про передумови та початок розгортання революції гідності, упевнилися в доречності вимог Майдану та конституційному праві його проведення.

Організатори представили відеохроніку жорстокого побиття студентів 24-25 листопада, «ночі спротиву» 11 грудня, дзвони Михайлівського, жахливі й трагічні події 18-20 лютого 2014 року.

Емоційно вразило учасників відеозвернення Сергія Нікояна - одного з перших загиблих на Майданіі та, безсумнівно, спогади про Небесну сотню. Євромайдан назавжди змінив кожного українця...

Завершальним акордом заходу став заклик до того, що новітня історія оцінить те, що ми сьогодні побачили, новітня історія оцінить те, що ми не зробили, новітня історія сьогодні в головах кожного з нас. Це - пам'ять і відповідальність... Пам'ять - це цінність. Цінність - це Бог і Україна.

 
     
 
     

Презентація

Чурілова В.Є.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016