Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

28.10.2015

В рамках реалізації завдань національно-патріотичного виховання напередодні дня визволення України від нацистських окупантів у коледжі заплановано мережу заходів, присвячену відзначенню 71 річниці визволення України від нацистських окупантів.

Викладачем суспільних дисциплін Чуріловою В.Є. була проведена година пам'яті «Розіп'ята юність» для студентів паралелі першого курсу. Учасники мали змогу дізнатися про жахи окупаційного режиму, передумови звільнення території України, «сумну» статистику. Цікавими і вражаючими для студентської молоді стали приклади справжнього героїзму та самопожертви їх одноліток, життя яких обірвалися юністю, розп'ятою юністю … Година пам'яті мала певну виховну цінність, бо не залишила жодного байдужим до далеких і таких близьких шляхів війни…

 

Масовий перегляд фільму «Спалені заживо» надав можливість глядачам доторкнутися до трагічної історії Корюківки й залучитися до обговорення фільму, основною лінією якого став емоційний відгук щодо засудження нацистського режиму часів ІІ світової війни.

Доречною стала презентація блогу «Україна в Другій світовій війні», який вміщує низку документальних фільмів (рекомендованих МОН України), теленовел на героїчну тематику. Окремою сторінкою у блозі подані матеріали участі українців у ІІ світовій на боці різних держав. Блог створений на допомогу кураторам груп в аспекті реалізації завдань патріотичного становлення особистості.

У заходах взяло участь 126 студентів, найактивніші Сємєнцов Дмитро, Бочко Анастасія, Гнилицька Юлія. Реалізація програми заходів триває.

     

Підготувала Чурілова В.Є.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016