Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

12.10.2015

Недарма говорять, що природа – наша мати. Вона дає людині все необхідне для життя, хоч ми не завжди можемо оцінити її дарунки. Що може бути кращим за тепле сонце, величні гори, грайливе море, квітучі дерева навесні? Світ природи багатий і різноманітний. Чого варті сотні тисяч видів рослин, більшість з яких ми ніколи не бачили у житті! А найголовніше те, що людина не просто користується тим, що природа дає їй, а cама становить її невід’ємну частину.

12 жовтня 2015 року у Лисичанському педагогічному коледжі відбулось відкриття фотоконкурсу «Веселка природи України», що присвячений барвистості та неповторності природи України. До участі запрошуються викладачі, студенти перших курсів коледжу, молодь шкіл міста та області. Насолодитися свіжим ранковим повітрям, погратися з маленьким ласкавим кошеням, погрітися на літньому сонечку, вдихнути аромат троянд, побачити високо в небі світ уже неіснуючих зірок – це справжня радість, яку людина може відчувати в житті! Спостерігати за природою, її настроєм – це дійсно цікаво.

Всім учасникам бажаємо творчого натхнення, неперевершених кадрів і незабутніх миттєвостей при спілкуванні з природою. Не гайте часу, пізнавайте цей дивовижний світ!

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016