Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

12.10.2015

Відповідно до листа Адміністрації Президента України від 02.10.2015 № 02-01/3922, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у студентської молоді та відповідно до листа Лисичанської міської ради відділу у справах сім’ї, молоді та спорту 12 жовтня 2015 року у Лисичанському педагогічному коледжі відбувся загальний меседж відзначення Дня захисника України «Сила нескорених».

Мета заходу – долучити студентів до традицій та звитяг українського народу в минулому та сучасному, продемонструвати позиції захисників України: воїнів і волонтерів, представників молодого покоління та людей похилого віку, кожного з нас, хто допомагає українській армії і в чому полягає сила нескореної України.

До змісту меседжу доцільно було включено мережу відеоматеріалів з художніх фільмів: «Огнем і мечем», «Героям війни на сході України присвячується…», «Покрова Пресвятої Богородиці», які сприяли усвідомленню студентами, учасниками заходу історичних сторінок повстання запорізьких козаків проти польської шляхти, зв’язку релігійного свята Покрови з відзначенням Дня захисника України, сучасного стану боротьби української армії в період АТО на Луганщині та Донеччині.

Оригінальним емоційним піднесенням заходу стало долучення студентської молоді до Всеукраїнської акції «Оберіг захисника» та вручення дівчатами «Браслету нескорених» викладачам та майбутнім потенційним захисникам України.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

На другому етапі юнаки і дівчата коледжу мали можливість випробувати свою силу, здатність перемагати під час «Ігор патріотів».

Акордом мережі заходів, присвячених Дню захисника України стало відвідування та привітання членами волонтерського загону «Милосердя» бійців 80-ї аеромобільної бригади збройних сил України з побажаннями міцного здоров’я, бодрості духу, успіхів і перемог, миру, сонячних ранків, мирних світанків, квітів довкола, радісного сміху дітей і внуків!

Хай живе і цвіте Україна!

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016