Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

10.10.2015

10 жовтня 2015 року викладачі коледжу Крошка С.А., Сліпецький В.П. брали участь у тренінгу «Навчання по зниженню ризику мін та вибухонебезпечних залишків війни» (загальною кільюстю – 30 осіб), який проводили Желько Лежая – делегат Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МККК) – IСRС з питань збройної небезпеки та Ольга Побережна – співробітник відділу зі збройної небезпеки МККК. Викладачі активно включилися в обговорення актуальних питань під час проведения тренінгу. Обговорювалася нацюнальна ситуація в Україні щодо небезпеки, яку представляють міни та вибухонебезпечні наслідки війни конфлікту у Донецькій та Луганській областях.

 

Іноземні колеги провели майстер-клас, де розповіли про міни, вибухонебезпечні предмети, які залишили пережитки війни та території України; направлені на запобігання та розвиток безпечної поведінки у людей, які можуть підстерігати на територіях, де велися бойові дії.

Тренінг має актуальне значення для населення, яке проживає на території Східної України, бо більшість не знає про правила безпеки на замінованих ділянках. Ця проблема набула актуальності через конфліктну ситуацію. В даний час міни і не розірвані боєприпаси вже складають там серйозну загрозу безпеці, здоров’ю та життю мирного населення. Інформація направлена на розвиток безпечного поводження людей. Отримані знання стануть у нагоді для навчання студентів коледжу під час проведення занять з навчального предмету «Захист Вітчизни» та семінарів-практикумів.

Желько Лежая проводив тренінги про небезпеку на потенційно замінованих територіях в Балканах, в країнах Близького Сходу, Африці, Латинській Америці.

За результатами тренінгу викладачі отримали сертифіката учасників.

 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016