Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

08.10.2015

Майстер-клас із використанням Smart-технологій

Сучасному педагогу потрібно весь час тримати руку на пульсі модернових знань, володіти новітніми, інноваційними технологіями навчання. Адже діти - це невтомні шукачі та любителі всього цікавого, незвичного та загадкового. Вони не тільки знають про комп’ютер, але й розуміють та активно використовують новинки в галузі технологій: сенсорні телефони, планшети тощо. Зазвичай діти використовують ці сучасні прилади як іграшки. Тож чому б не скористатися цією нагодою і перетворити навчання в надзвичайно захоплюючу медійну мандрівку до знань. Допоможуть у вирішенні цих завдань сучасному вчителю Smart-технології, які є однією з вимог освітнього процесу в умовах інформаційного суспільства та впровадження нового Державного стандарту. Smart-технології надають можливості розвивати у дітей креативне, продуктивне мислення, інтелектуальні здібності, підвищують мотивацію навчання. Заняття з використанням інформаційних технологій – це потужний стимул до навчання.

У зв’язку з цим на базі лабораторії початкової освіти 1 та 7 жовтня було проведено майстер-класи для студентів 2-3 курсів спеціальності «Початкова освіта», на якому майбутні вчителі мали змогу дізнатися про можливості Smart-технологій. Студентам було продемонстровано Smart-проекти з математики, англійської мови для учнів початкових класів. Свій творчий підхід та обізнаність показала Онищенко Аліна (група 3-АШ), яка полонила присутніх та зацікавила Smart-завданнями.

Майстер-клас пройшов в атмосфері захоплення, активної взаємодії та задоволення. А чи буде продемонстроване бажання та результативність оволодіння Smart-технологіями покаже час. Адже студентам було оголошено про початок конкурсу на кращу розробку уроку з використанням медіа технологій.

Бажаємо успіхів та продуктивної діяльності! Зробимо навчання дітей початкової школи сучасним та пізнавальним.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

Підготувала: Ляшенко К.І.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016