Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

08.10.2015

І знов збираємо знавців рідної мови під знаменами Шевченкових слів!

8 жовтня 2015 року у Лисичанському педагогічному коледжі відбулось відкриття щорічного Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Захід зібрав студентів-знавців рідної мови та літератури, викладачів загальної філології. Постать Тараса Шевченка є священною для кожного українця. А його слова стали пророчими для нашої історії. Саме тому захід розпочався з відеофрагменту про долю поета.

Відкрила конкурс викладач української філології, кандидат педагогічних наук Сергієнко Л.В. Вона не лише окреслила мету, основні положення проведення 1 етапу конкурсу та напрямки подальшої підготовки учасників. Її натхненні слова стали для студентів щирим напуттям на шляху вивчення рідної мови та літератури, любові та поваги до творчості українського генія, здобуття не стільки перемог, скільки золотих перлів знань з рідної культури. Проникливими словами самого Кобзаря звернулась до учасників заходу викладач загальної філології, кандидат філологічних наук Тарарива Л.Ю.

Тож сподіваємось, що участь у конкурсі принесе щире задоволення нашим студентам і вони гідно представлять наш навчальний заклад не лише під час першого, а й у подальших його етапах. Бажаємо успіхів!

 
     
 
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016