Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

01.10.2015

У найпрекраснішу пору, коли над землею пломеніють різнобарвні кольори, ми відзначаємо світле й об'єднуюче свято – День працівника освіти. Із року в рік педагог продовжує себе в своїх учнях, студентах. Його думки, почуття щиро віддані їм: він працює на майбутнє.

Іде по сонячних світах
Через країну знань учитель,
Із покоління в покоління
Дитячих душ хранитель.
Зоря любові і добра,
Що має ймення – вчитель.

З щирими словами привітань з нагоди професійного свята звернулася до працівників коледжу, гостей директор Мінєнко Галина Миколаївна, зазначивши, що педагогічний колектив Лисичанського педагогічного коледжу працює над удосконаленням навчально-виховного процесу, орієнтуючись на вимоги Концепції «Національно-патріотичного виховання учнів та молоді». Справжня робота педагога-коледжанина ніколи не завершується годинами, зазначеними в розкладі, оцінками, виставленими в журналах… І в позанавчальних заходах, і в повсякденних справах зі студентами педагоги несуть високу місію – сіють розумне й вічне, мудрість і знання.

«Золотий фонд коледжу» – це його викладачі та працівники, ті, хто працює не покладаючи рук, ті хто віддають молоді від покоління до покоління своє серце, душу й розум. І сьогодні ми пишаємося творчим потенціалом, високим рівнем професійної майстерності Крошки С. А., Тарариви Л. Ю., Мурсамітової І. А., Чурилової В. Є., Шуліки Л. В., Грушевської І. В.; відмінними та добрими успіхами у навчанні студентів – Сидоренко Єлизавети (гр.3АШ), Почтаренко Лілії (гр. 2АШ), Білянської Ксенії (гр. 2ВС), Гарної Ганни (гр. 3АШ), Бережної Лії (гр. 4АШ), Удоденко Ірини (гр. 4ВС).

З нагоди Дня працівника освіти за високий рівень професійної майстерності, сумлінне виконання посадових обов'язків грамотами коледжу нагороджено Мурсамітову І. А., Крошку С. А., Полякову С. В., Старостенко Н. О., Крутіхіну Л. Є., Завацьку В. В.; за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, педагогічну майстерність цінні подарунки мають Грушевська І. В., Цимбал О. В., Бутенко О. О.; за високий рівень громадянської позиції , активну участь у роботі профспілкового комітету коледжу грамоти отримали: Сергієнко Н. В., Кузнецова О. В.

З побажаннями злагоди – в оселях, в серцях – добра, в помислах – мудрості, у засіках – достатку, рясного урожаю людської вдячності звернувся Сапіжак Михайло Степанович, директор Брянківського коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. З музичними, танцювальними вітаннями виступили й студенти цього коледжу, учасники студентського театру моди, презентувавши колекцію вечірніх суконь, вечірніх зачісок з використанням пастижерних виробів з волосся.

Щира подяка педагогам за добро та щедрість душі, відданість обраній справі, за постійний творчий пошук, за невичерпну ініціативність.

І будуть завжди на Землі учителі
Для учнів як одна свята родина.
І доти буде жити Україна,
Поки живуть у ній Учителі.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016