Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

30.09.2015

30 вересня 2015 року відбулося чергове засідання педагогічної ради. На порядку денному ряд важливих питань:

1. Реалізація національно-патріотичного виховання відповідно до рішення Колегії Міністерства освіти і науки України від 26.03.2015 протокол № 3/5-2 «Про концепцію національно-патріотичного виховання дітей та молоді» та методичних рекомендацій щодо навчально-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах.

2. Результати роботи приймальної комісії за 2014-2015 н.р. Перспективні напрямки діяльності на 2015-2016 н.р.

З першого питання виступила Матліна О. В., заступник директора з соціально-гуманітарної роботи, яка зазначила, що сьогодні Українська держава та її громадяни стають безпосередніми учасниками процесів, які визначають нові стратегії виховання як багатокомпонентної та багатовекторної системи, що формує майбутній розвиток держави.

Патріотичне виховання студентської молоді у коледжі не з'явилося з прийняттям нової Концепцієї, робота велася систематично.

 

 

Становлення громадянських, патріотичних компетентностей молодої людини, майбутнього фахівця, у коледжі виконується комплексно, цьому завданню підпорядкована уся сфера СГР, починаючи з виховного впливу навчального заняття, дозвілля студента, його участі у Молодіжному медіацентрі.Ua, Всеукраїнських, обласних, регіональних, міських, університетських заходах: конкурсах комп'ютерних програм, патріотичної пісні, проведення інформаційно-просвітницьких заходів. Інтеграція наукової, навчальної та виховної роботи є детермінантою для створення електронних тематичних програм на патріотичну тематику.

 

Участь у обговоренні цього питання взяли: Ігнатуша А.Л., завідувач навчально-виробничої практики; ЧуріловаВ.Є., голова Ради з соціально-гуманітарної роботи; Севастянова О. А., викладач циклової комісії загальної філології; Ляшенко К. І., координатор органів студентського самоврядування.

 

Задля підвищення рівня національної самосвідомості студентської молоді як головного фактору патріотизму та виконання завдань Програми освітньої діяльності щодо пошуку шляхів ефективного входження до світової медіа-освіти в умовах удосконалення інформаційного освітнього середовища було ухвалено підпорядкувати зміст, завдання, форми загальноколеджної концепції "Молода людина – патріот України" методичним рекомендаціям щодо національно-патріотичного виховання; розробити методичні рекомендації для викладачів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації з реалізації національно-патріотичного виховання студентської молоді

З другого питання відповідальний секретар приймальної комісії Гуцкало О. О. повідомила, що прийом на навчання до коледжу 2015 року здійснювався відповідно до Умов прийому до ВНЗ та Правил прийому до ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» та з використанням Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Цьогорічну роботу приймальної комісії було спрямовано на кількісний і якісний показник нового набору. Пошук нових форм профорієнтаційної роботи, підвищення іміджу окремо кожної спеціальності і передусім якості підготовки та конкурентоспроможності випускників, є запорукою стабільного розвитку коледжу.

 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016